| 69AnonimuS69 a întrebat:

Buna fetelor de pe TPU! Azi am o intrebare cam ciudata pentru voi, dar chiar sunt curios daca fetelor le place când un băiat le pune mana pe sani :]]. Suna ciudat, stiu :o. Poate dau si o funda pentru un raspuns mai complex happy

Răspuns Câştigător
| lizy12iul a răspuns:

Depinde de context, si depinde si de fata, mie una mi se pare ciudat sa iti puna mana baiatul pe sani de fata cu altcineva cum am vazut pe multi ca asa fac, pe fund si asa mai departe. dar intr-o relatie mi se pare normal sa fie atingeri de genul, e mai placut pentru baiat decat pentru fata laughing

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de situatie, sa nu iti inchipui ca daca mergi pe strada si pui mana pe sanii unei femei aia lesina de placere

| grab a răspuns:

Desigur.
daca era sa nu le placa, le punea Dzeu sanii scunsi undeva in talpa... ideea e sa fie momentul potrivit. de exemplu cand e ea deasupra, e ESENTIAL sa te joci sau sa ii saruti/sugi/rontzai sanii, altfel chiar se simte neimportanta. serios!

| NoName0x0 a răspuns:

Pai daca este un loc intim si tipul respectiv este intr.o relatie indelungata cu fata aceea da. Daca lucrurile acelea nu se intampla, fata sigur e o usuratica! big grin Si daca se intampla ca in primul caz, da, e destul de placut, dar sa vezi cand pune gurita :X:X:X rolling on the floor))))))