| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu.Am o intrebare mai ciudata dar sper ca am nimerit categorialaughingCredeti ca baietii ar trebui sa se epileze pe picioare? Adica nu stiu ce sa fac, am ceva par pe picioare si nu stiu daca sa ma epilez sau nu.Mie sincer mi se pare ciudat mai ales ca m-am mai epilat odata si e nasol.Ce credeti? sincer imi este si putin rusine de parinti cand ma vor vedea epilat pe picioare.Astept raspunsuri sau pareri de la baieti si in special de la fete, ca sa stiu cum prefera o fata sa fie un baiat. Funda mare pentru cine are un raspuns mai elocvent.

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Salut Roby! Eu unul sunt baiat si parerea mea este ca nu e bine sa te epilezi. De ce? Pentru ca o sa creasca mai mare si mai des decat il ai acum si o sa trebuiasca sa te epilezi iar...cel mai probabil. Iarasi, unii oameni pot sa fie duri cu baietii care se epileaza, este normal sa ai par pe picioare atata timp cat esti baiat. Eu unul sunt de parere ca doar fetele ar trebui sa-si faca griji cu epilatul si toate cele. Nu vreau sa jignesc pe nimeni dar mie mi se face oarecum scarba cand vad baieti epilati, nu stiu de ce... Fetele nu cred ca apreciaza asta. Stiu multe fete care sunt de parere ca "fetele sunt fete" si "baietii sunt baieti" si nu invers. Adica pana la urma asa sunt baietii.Eu unul zic sa nu intrucat oricat de mare ar fi acel par nu prea am o parere buna despre solutia cu epilatul _____acum faci ce vrei, eu doar mi-am zis parerea.
Succes!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ar rade stramosi nostri daca tear citi,esti mascul sau fetita in corp de baiat? avesl par arata ca esti potent stiai? un mascul alfa e ras pe picioare? eu am vazut ca nu, nu-mi amintesc ca vreun badboy sa fi travestit, te razi jos, sub brat, barba, dar fi barbat ce naiba

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu ai ce sa faci toata viata decat sa iti jumulesti parul pe picioare... treaba ta, dar barbatii nu fac asa ceva

| Doub a răspuns:

Ioi, nu.

| g4mma a răspuns:

Pe mine una m-ar deranja sa stau cu blana aia pe picioare pe caldura asta, dar daca pe tine nu te deranjeaza las-o asa.

| SetYourselfFree a răspuns:

Epilatul pe picioare la băieţi mi se pare de gay.De altfel, băieţii prea îngrijiţi mi se par homo.Lasă-l acolo, e un semn al bărbăţiei.