| Syndre a întrebat:

Ați accepta să ieșiți cu o persoană grasă? Mă refer la o relație serioasă, nu o cafea oarecare. De ce da, de ce nu?
P.S: Nu plinuță, nu voinic, grasă.

55 răspunsuri:
| T0T a răspuns (pentru Syndre):

Cum spuneam eu am raspuns strict la intrebare si tu o dadeai in alte prostii.

| Syndre explică (pentru T0T):

Hai că îmi bat tastatura degeaba cu tine, înțelegi doar ce vrei.

| alex310 a răspuns:

Nu

| alex310 a răspuns:

Nu...scarbos

| Lawliet14 a răspuns (pentru Syndre):

Sa ne intelegem, acum sa nu ti-o iei in cap daca faci sala pentru ca nu esti o sportiva completa daca de exemplu mingea sare din tine ca din coltul mesei. happy

| Syndre explică (pentru Lawliet14):

Unde am zis eu că sunt cine știe ce sportivă profesională? laughing Am tot respectul pentru oamenii ăia, niciodată n-aș pune egal între munca mea și munca lor.

| Lawliet14 a răspuns (pentru Syndre):

Esti o simpatica daca-ti schimbi nickul in "endorfina". happy

| Ionescu_Ramona_1997 a răspuns:

Pai daca este foarte grasa sau gras nu dar daca face eforturi si slabeste poate. depinde si de persoana

| Syndre explică (pentru Lawliet14):

Ce era să zici și tu când ai văzut că ești pe lângă subiect.

| Silvia93 a răspuns:

Nu ii baga in seama pe toti retardatii care nu au educatie.
Sunt persoane grase care au probleme si nu pot slabi foarte usor,altele care intr adevar baga in ele dar au o problema mentala.
Din punctul meu de vedere nu e nimic anormal sa iesi cu o persoana care are kg in plus, fizicul il schimbi in timp oricat ar dura dar personalitatea nu.
Putini sunt destepti si aleg fete mai "urate" adica simple, multi aleg fetele frumoase apoi se plang ca de ce ii inseala, de ce vor doar banii de la ei etc.
Frumusetea se intretine baieti si e greu, mai ales pentru fete lenese care nu vor sa munceasca o zi din viata lor e mai comod sa o suga prietenului pentru a ii da 4-500 lei pentru intretinerea lor.
Raspunsul meu final este try itwinking
Have a nice date si vei fii apreciat din mai multe motive.
Ignora ne educatia majoritatii de pe TPU happy

| Syndre explică (pentru Silvia93):

Înainte să le spui altora că sunt niște retardați needucați învață gramatica limbii române.

| RedDeath a răspuns:

Nu. Nu as accepta.Adica, cum sa imi placa de o persoana grasa?! Daca e grasa, atunci inseamna ca n use ingrijeste, nu ii pasa de aspectul sau, e o persoana iresponsabila. Atunci ce mai caut eu cu ea, daca nici de ea nu poate sa aiba grija?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Silvia93):

Buna. nu vreau sa par nesimtit, dar daca esti chiar tu cea din poza, sunt curios la cati "grasuti" le-ai dat tu vreo sansa?

| DroGhys a răspuns:

Eu nu! dc? simplu nu ma atrage!
Dar ce vei face cand ajungeti la sex? Imi este frica daca se pune peste tine o.O laughing

| Silvia93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,eu sunt.
Am fost cu 2 tipi happy unul avea 80 kg la 1.68 si altul avea 120 kg la 1.70
iar eu sunt mult mai slaba si mult mai inalta, 55kg la 1. 75cm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Silvia93):

Interesant. din nou, daca nu par nesimtit, care a fost cauza de nu a mers relatie, a fost pana la urma aspectul fizic, sau altele?

| Silvia93 a răspuns (pentru Syndre):

Wow asta e raspunsul tau? eu iti raspund politicos la intrebare, te simti cumva retardat ne educat?
Nu sunt nativa romanca deci am o scuza. Crezi ca daca scrii cu diacritice te face mai interesanta? Si cu ce anume am gresit? Salut!

| Duucu a răspuns:

N-as iesi, fiindca o persoana grasa este o persoana neingrijita.

| Syndre explică (pentru Silvia93):

Ai zis că suntem retardați needucați, ăla e răspuns politicos?
Scriu cu diacritice că așa m-am obișnuit, nu văd ce legătură are. Nu știi să formulezi un text, când și de unde să începi o propoziție și pui semnele de punctuație aiurea.

| Silvia93 a răspuns (pentru Syndre):

Te simti tu? eu am spus de cei care comentau aiurea cu "nu iac scarbos, vai grase / grasi cah` mai stiu eu ce happy.
Dupa cum am spus, nu am invatat destula gramatica romana iar in 3 ani cred ca scriu destul de bine in romana. In loc sa jignesti mai bine corecteaza frumoshappy

| Doub a răspuns:

Nu.

| Ghknn a răspuns:

Nu.

| Syndre explică (pentru Silvia93):

Tu îi jignești pe toți ăia care au o opinie diferită față de tine și totuși ai pretenția să fii corectată frumos? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca de abia ii ajunge mana la gura, nu. Pur si simplu nu vreau sa-mi pierd timpul cu cineva care sigur nu ar ramane in viata indeajuns de mult cat sa avem ceva serios. Ar fi un chin si pentru mine si pentru el\ea.
Nu exclud partea cu prietenia.

| Mayar a răspuns:

Relatie serioasa? Nu! Daca e gras/a, inseamna ca e si neingrijit/a! Nu se ingrijeste din acest punct de vedere. Lenea e un mare pacat, si nu face rau doar individului, ci si celor din jur.