| Doηηa a întrebat:

Ați fost vreodată atât de răniți din dragoste încât să nu mai vreți să acceptați pe nimeni în locul lui/ei?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu scapă nimeni de acest "noroc"!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca fiecare om la timpul lui da. Dar ca de obicei timpul vindeca orice.
Apucate de sport, iesi cu prieteni, daca nu ai fa altii, si vei uita cat ai clipi de el.
Spor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Din pacate, da.
Am patit-o la inceputul lunii decembrie, de atunci cu greu il uit.
Dar timpul le va rezolva pe toate.
Te pup!

| Demonull a răspuns:

In general te cam tampesti dupa ce se sfarseste nasol o relatie.dar trece o perioada si mna..cunosti alte persoane Nu exista locul ei/lui...tu alegi cu cine sa traiesti si cand. Uneori e bine ca o perioada sa nu mai accepti pe nimeni chiar daca ti se pare ca ..parca ar merge ca parca ar fi buna..stai pe margine o vreme.Cel putin asta am ales eu sa fac de cam un an si ceva..si e chiar bine happy

| Conficker a răspuns:

Asteapta, fiecare actiune isi are motivul ei, cand te astepti mai putin o sa gasesti pe cineva...

| Roxette1999 a răspuns:

Crede-ma am facut multe prostii din cauza unui magar care nu ma merita... Si am realizat asta prea tarziu, mult prea tarziu. Gandeste pozitiv. El nu este singurul peste din oceanwinking.