| AnimeFan0905 a întrebat:

Ați urat vreodată pe cineva atât de tare încât sa vreți sa dispară pentru totdeauna sau sa va doriti sa il distrugeți?

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Da, baiatul cu care m-a inselat prietena mea, cand o sa pun mana pe el, Doamne, jur ca las deoparte orice grija si il nenorocesc indiferent daca il las in scaun cu rotile sau il omor. Deci am o ura in mine pentru fiinta aia, asa ura am strans fata de el cum nu am strans timp de 5 ani fata de tatal meu vitreg betiv, deci asta e sigur, o iar razna, cand o sa dau ochii cu el nu o sa mai tin cont de absolut nimic, o sa pun mana pe el, jur.

| pufulescu a răspuns:

Am urat asa de mai multe ori si inca mai am " boala " pe ipocriti, falsi si mincinosi! Dar care era intrebarea?