| FanCS a întrebat:

A venit o fata noua la noi in clasa si imi place foarte mult de ea are destul de multe in comun cu mine si e draguta.Nu prea stiu cam ce sa fac ca sa i se para ca sunt un baiat mai special decat ceilalti si sa ma placa.Am auzit foarte multe sfaturii care zic ca trebuie sa fiu eu insumi dar nu stiu, daca as fii eu insumii nu cred ca m-ar place pentru ca eu vorbesc prostii destul de des sau si nu vreau sa par golan in ochii ei.

5 răspunsuri:
| SpawNury a răspuns:

Stii ce? Nu e atat de greu sa te duci direct la ea si sa-i spui "EU TE PLAC/IUBESC, VREI SA FII IUBITA MEA?". De ce lumea nu poate sa faca asta? Tu spui ca nu crezi ca te-ar placea daca te-ai comporta cum esti. Decat sa cred eu ca e a mea dar de fapt ea iubeste facatura din mine, mai bine n-o am deloc. Fa cum ti-am zis eu. Daca te vrea asa e bine, daca nu gaseste-ti alta. Sunt 3, 5 miliarde de femei pe lume. Iti gasesti tu alta ce sa te faca s-o uiti in caz ca o sa suferi daca te renunta. Bafta! happy

| neutrino a răspuns:

Stai linistit, ea te va vedea asa cum esti.

| FanCS explică (pentru neutrino):

Adica ca toti baietii, cam toti injura laughing

| sweetangels a răspuns:

Daca nu o sa fii tu insuti la inceput si o sa te placa pentru ceea ce nu esti, mai tarziu tot o sa-ti dai arama pe fata si va vedea cum esti, asa ca...ori renunti de tot la prostiile care le spui si te schimbi ca om, daca nu...bafta. (pana una alta incearca s-o descosi vezi ce ii place si ce nu)

| FanCS explică (pentru sweetangels):

Incerc sa evit sa mai zic prostii dar in meciurile de dota nu pot sa nu injur.