| cathalin12 a întrebat:

Aam o intrebare pentru fete mai mult imi place de o fata si vreau sa o cuceresc
spuneti-mi cum pentru cea mai bune idee Fundaaa

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In primul rand afla daca are prieten sau daca ii place de alt individ apoi daca e libera te imprietenesti cu ea si te porti frumos iar dupa o vreme ii propui sa iti fie gagica.

Răspuns utilizator avertizat
| Pastiluţă a răspuns:

@ Yume - Fiecare cu gustu' lui.
Poate ţi-eţi place să primeşti toată ziua bună ziua ciocolată. Poate altei fete i-ar place doar să se comporte frumos cu ea. Poate doar simpla lui prezenţă îi e de ajuns aşa că nu-i trebuie' ciocolată flori etc.

@ orhidee99
Este cel mai bine spus. Arată-te uşuratic simplu şi original.
Şi da. îi faci un compliment da nu stai toată ziua să-i spui cât de frumoasă e. o să devină plictisitor.
O zi bună! happy
Pa-pa kiss

| dezire_6265 a răspuns:

Teasi intreba cati ani ai pentru ca difera de la fata la fata daca spui te pot ajuta da-mi un sms si iti sp asa degeaba sp ca daca tu ai 12 sau mai mult o castigi usor depinde cum e fata pe unele le cuceresti daca esti original p altele daca esti senisbil sau romantic depinde cat are si fata asta rasp tau

| PinkkRosee a răspuns:

Buna! Sunt fata,si evident stiu cum ma cucereste un baiat,insa sunt mai multe variante:
-arata'te original si simplu,interesat si usuratic
-incearca sa'i faci din cand in cand complimente
-incearca sa fii manierat si educat in orice faci,fetele adora asta
-intra in discutii cu ea despre fel si fel de filme,emisiuni,etc
-Si NU uita : nu'i vorbi despre o alta fata,femeie,etc(vedeta de film, prezentatoare, etc).
*Sper ca te'am ajutat.Bafta!winking happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor le plece mult sa fie alintate si bagate in seama tot timpul.
Poti sa incepi cu flori si ciocolata, sa o scoti in oras, la un film sau undeva in natura, unde sa fiti numai voi si sa povestiti... timp in care o privesti continuu in ochi si mnoh cred ca mai departe de descurci.laughingsmug