| Eddie_4354 a întrebat:

Aceasta intrebare a fost stearsahappy

Răspuns Câştigător
| MajorAsshole a răspuns:

Da, am facut si mie unul imi place gustul (ma rog, sunt mai ciudat din mai multe puncte de vedere). Oricum, daca ai catusi de putin altruism in tine, o sa-ti placa sa o vezi cum face in momentele aceleawinking

9 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Trebuie să afli chiar tu din experiență proprie!
Ce să te iei după alții!

| Barbiiie95 a răspuns:

De fapt, tu ai modificatwinking

| XK a răspuns:

Nu va mai luati de asta, pentru ca nu toate se spala laughing poate el este mai ghinionist... daca este asa, spune-i ca mai bine faceti un dus impreuna happy si asa scapi de acel gust aiurea...in rest, daca este sanatoasa este un gust acceptabil (d`aia cand se masturbeaza fetele isi baga degetele si dupa le ling) laughing

| Cosminovici18 a răspuns:

Cred ca ai vrut sa spui ca intrebarea este pentru femei.asta in cazul daca nu esti gay si intrebarea nu este pentru gay.tu te-ai referit daca barbatii le-au dat la **** la femei.(adica sa femeia sa suga **** barbatului) si tu ai intrebat cum e gustul.si se intelege ca barbatii au supt **** nu femeile.deci fii mai clar.te rog.eu mi-am dat seama ca de femei e vorba ce gust are **** cand o suge.pai nu stiu fratelo intreaba si tu o tarfa care isi ia la **** in fiecare zi pentru bani.baftawinking

| ZEU93 a răspuns:

A fost stearsa intrebarea inainte sa o vad si eu laughing) pacat

| matt5453 a răspuns:

Daca femeia e curata nu are nici un gust, daca e mai putin curata tii in gura o guma de mestecathee hee

| Necunoscută a răspuns:

Sunt fată, dar răspund. Că mă mănâncă.

Fă-o frate! Merită! Gustul e bun, n-are de ce să fie rău. Dar vezi, să-i speli gogoaşa din profiterol înainte. să n-aibă urme de sos sau frişcă de la alţii.

Detalii? Păi, o faci cum trebuie. Dacă n-ai tupeu s-o duci până la orgasm numa' din lins, lasă-te.

| mada12 a răspuns:

Decibatting eyelashes Ia o lamaie si linge-o bine.laughingrolling on the floor si gandeste'te ca aia ii iubita ta oh go on dupa aia ia lamaia si gaureste-o cu unealta aia minuscula.happy
Daca vrei gust bun, adauga putin zahar si scortisoara.winking sau mai bine.ia-ti prietena si un prieten, si zii la ala sa o linga binewinking si dupa aia baga-ti limba in gura la ala.sa preiei si tu ceva.winking

Bafta multa! Si ai grija de tine, dragutoo!

| wdxraul a răspuns:

Teoretic daca fata e curata gustul nu e neplacutwinking Stii cum e... daca nu incerci, you'll never know. Unora le place, altora nu. E o chestie obiectiva. Cat despre intrebarea ta: Organul tau sexual miroase urat sau nu? Poate asa-ti raspunzi si intrebarii talebig grin