| anonim_4396 a întrebat:

Aceasta intrebare a fost stearsa happy

6 răspunsuri:
| 1ce a răspuns:

Mie de obicei mi-e indiferent.O ador pe prietena mea si fara machiaj.
Dar totusi, nici o data nu strica putin ruj, un contur la ochi si niste gene date cu rimel.winking

| kikiii_1730 a răspuns:

Buna happy
Eu optez pentru machiajul natural deoarece baietii prefera mereu o fata naturala + un zambet dragut. cum spune lexx machiajul excesiv e nici cum. crede-ma nu e bine sa fii luata drept pitipoanca sau eu stiu cum. prima impresie este cea fizica. eu folosesc de obicei rimel, putin fond de ten\pudra si un luciu de buze. cand e o ocazie speciala, trag o linie subtire in jurul ochilor cu tus.

Succes happy

| lexx_8353 a răspuns:

E bine sa fii naturala,pentru ca asa te-a lasat mama-natura si nu trebuie sa strici o asemenea frumusete cu farduri, rujuri, rimel...etc si in plus ai putea primi o porecla urata cum are de exemplu Bianca Dragusanu :-& femeia de plastic :-&

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si prietenu meu ma place naturala, dar vroiam sa ma fac si mai frumoasa, nu sunt adepta unui machiaj gen lady gaga in niciun caz numai ca vroiam sa stiu daca l-ar impresiona niste mici retusuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kiiiki u folosesti mai multe ca mine, eu folosesc doar rimel, dar eram curioasa sa stiu si opinia altora, thanks anyways happy

| Mihnea1 a răspuns:

Eu ador fetele naurale pentru ca stiu ca nu vor fii niciodata false cu minehappySper ca te-a ajutat.