| nick321 a întrebat:

Acum 2 zile am avut contact sexual cu prezervativ, cu cateva minute inainte sa termin, am verificat prezervativul sa vad daca era spart, nu era si mi sa parut ca era putin lichid in varful prezervativului, atunci am crezut ca e prezervativul care se vedea asa pentru ca varful era lipit ca sa spun asa, daca ar fi fost lichid se poate ca acel lichid sa fii iesit din prezervativ, pe la inel? Mentionez ca eram peste ea, nu am terminat in ea si nu stiu ce sa cred, nu stiu ce era acel lichid, dupa ce am dat jos prezervativul simtem pe penis lichidul ei si m am gandit ca asta e, dar stau cu stres de atunci...

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Numai sex nu este ăla cand stai cu frica sa nu se sparga prezervativul. Penibili mai sunteti!

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa gandesti logic. Printre pielea penisului si prezervativul strans lipit de el, teoretic este imposibil sa treaca un lichid indiferent de natura acesteia (lubrefiantul din prezervativ, lichidul preejeculator sau sperma). In consecinta poti sa te linistesti deoarece nu exista nici un motiv de teama. Multa sanatate!

| Beutz a răspuns:

Poate ca lichidul era al ei.