| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile am avut contact sexual cu iubita mea (am facut-o protejat), dupa contactul sexual am observat un fel de lichid vascos alb pe prezervativ cat si in interiorul lui ( mentionez ca am pus corect prezervativul iar la sfarsit am verificat daca s-a spart si nu era spart). Ce ar putea fi acel lichid vascos alb din interiorul prezervativului cat si de pe prezervativ?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In privinta lichidului existent pe exteriorul prezervativului dupa terminarea unui act sexuala lung care i-a provocat placere si multa satisfactie partenerei, in mod sigur a fost acel lichidul de lubrifiere a vaginului care este produs de anumite glande in cazul in care excitatia si placerea sunt la cota maxima. Secretia existenta IN interiorul prezervativului a provenit in mod absolut sigur de la tine. Noi nu avem de unde sa stim sau sa apreciem in mod precis daca a fost lichid preejaculator, sperma sau un... amestec. Sanatate!

| SPECTOGRAFIE a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Lichidul din interiorul prezervativului avea aspect branzos si alb. De ejaculat nu am ejaculat.

| alina2k18 a răspuns:

Sperma in prezervativwinking
Pe el hmmm o fi dat sperma pe afara laughing

| SPECTOGRAFIE a răspuns (pentru alina2k18):

Nu era sperma fiindca avea un aspect branzos, alb. O fi secretie vaginala?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Lichidele iubirii la cote sublime.

| Necunoscut112 a răspuns:

În interior lichidele tale, in exterior lichidele ei. Nu e logic?