| ramonaaRamo a întrebat:

Acum 6 zile am vorbit cu fostul iubit, si mi-a raspuns cam ciudat. A doua zi am fost cu prietena mea pana in oras, pe drum i-am spus ce am vorbit cu el. Ea mi-a spus ca stie. Ne-am intors acasa la ea, am intrat ambele pe mess ea a plecat pana la baie, atunci eu m-am uitat in arhiva la ce a vorbit cu el, acolo am vazut ca ea imi punea intrebarile pe care el o punea gen : Daca vreau sa imi incep viata sexuala, ii dadea tot ce vorbeam eu cu ea. Vreau si eu un sfat, ce parere aveti? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| ralucutza12345 a răspuns:

Eu zic ca ar trebuie sa termini "prietenia" cu acea fata! Daca iti era prietena adevarata nu iti ascundea aceste lucruri, dar mai ales nu facea ceea ce a facut. Asa ca sfatul meu este sa te indepartezi cat mai repede de ea.

| ramonaaRamo explică (pentru ralucutza12345):

Multumesc pentru sfat! O sa ma gandesc intens!

3 răspunsuri:
| alexabc a răspuns:

Prietena ta e o tradatoare, mai mult ca sigur vrea sa se combine cu el

| Deenni a răspuns:

Inseamna ca nu iti este asa prietena precum o credai tu, e greu sa renunti la cineva pe care-l consideri prieten.Prietenii se gasesc foarte greu, imi pare rau pentru tine si sper sa rezolvi problema.