| 162253 a întrebat:

Acum citeva zile am avut primul contact sexual cu prietenul meu.nu pot spune ca am simtit mare durere(doar la inceput putin)... P. S nu mi-a curs nimic singe... posibil sa fi ramas insarcinata?

7 răspunsuri:
| alexuta4you a răspuns:

Nu e o lege ca atunci cand ai primul contact sexual trebuie sa te doara sau sa curga sange depinde de fiecare organism.

| LOkk12 a răspuns:

Din cite stiu, nu-i neaparat sa curga singe la primul act sexual...

| 162253 explică (pentru LOkk12):

Stiu si eu.dar sunt riscuri sa fi ramas insarcinata?

| LOkk12 a răspuns (pentru 162253):

Asta depinde de ejacularea partenerului si de ovulatia ta...dar sincer nu cred sa ramii insarcinata.asa ca fii calma! Bafta si pe viitor sa folosesti contraceptive!

| 162253 explică (pentru LOkk12):

Daca sincer nu prea vreau sa folosesc contraceptive de pe acum...(cei drept ca nici nu sunt prea informata in legatura cu asta)

| TonyC a răspuns:

Doar daca el si-a dat drumul in tine sau daca nu ati folosit prezervativ in timpul actului sexual...in rest.no way
Good Luck!

| laila2 a răspuns:

Daca nu ti-a curs singe inseamna ca himenul tau este elastic caci sunt multe cazuri de asa dar daca prietenul tau nu a ejaculat in interior posibel sunt mici sanse.