| Andreea20000 a întrebat:

Acum doi ani am fost la dansuri si am umblat 6 luni, dupa aceea m-am lasat deoarece profesoara nu a mai venit la cursuri, dupa ceva timp am mers din nou, dar am stat doar 4 saptamani si m-am lasat a fost o noua profesoara), dar faza este ca nu am platit cursurile si nici nu am mai anuntat ca nu merg, deoarece am avut niste probleme si a trebui sa plec din oras(mi-a trimis vorba sa merg sa platesc cursurile, dar nu aveam cum), mi-a parut foarte rau si acum vreau sa merg din nou, dar imi este si rusine sa ma prezint acolo, toate astea s-au intamplat acum 4 ani, eram micuta, aveam 9. Ce ar trebui sa fac sa nu se supere sau mai exact ce-mi sugerati sa fac? Sa nu-i zic nimic de ce a fost? Ma mai primeste inapoi? Ce sa fac? Imi cer scuze pentru categorie!

3 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Nu o sa se supere.Nu-ti fa probleme se va bucura ca totusi te-ai hotarit sa mergi, interesul ei e sa aiba cit mai multe cliente la dans si un client recistigat poate fi doar bucurie pentru ea.S-o intrebi cit ai de platit plateste si cu asta se rezolva foarte usor toata problema ta.

| ElisaMariaXX a răspuns:

Ba poate sa tina.
Eu as spune sa te duci acolo, sa iti ceri scuze si sa ii spui doamnei de ce nu ai mai mers.

| iulianh a răspuns:

NU mai tine aia minte