| Andreea20000 a întrebat:

AJUTOR!

Acum doi ani am fost la dansuri si am umblat 6 luni, dupa aceea m-am lasat deoarece profesoara nu a mai venit la cursuri, dupa ceva timp am mers din nou, dar am stat doar 4 saptamani si m-am lasat(a fost o noua profesoara), dar faza este ca nu am platit cursurile si nici nu am mai anuntat ca nu merg, deoarece am avut niste probleme si a trebui sa plec din oras(mi-a trimis vorba sa merg sa platesc cursurile, dar nu aveam cum), mi-a parut foarte rau si acum vreau sa merg din nou, dar imi este si rusine sa ma prezint acolo, toate astea s-au intamplat acum 4 ani, eram micuta, aveam 9. Ce ar trebui sa fac sa nu se supere sau mai exact ce-mi sugerati sa fac? Sa nu-i zic nimic de ce a fost? Ma mai primeste inapoi? Ce sa fac? Apropo este foarte draguta si intelegatoare! FUNDITA!

3 răspunsuri:
| Youcandoit a răspuns:

Spune-i dar explica-i si situatia in care erai si sa stii ca s-ar putea sa te puna sa platesti cursurile trecutehappy

| didy34 a răspuns:

Eu cred ca o sa te primeasca la dansuri:d.si ar trebui sa te duci daca chiar iti place asa de mult:*>>si stai linistita nu cred ca poate sa se supere cineva pe tine.si mai ales (doamne fereste) sa nu te primeasca.sa faci un lucru care iti place si pe care doresti sa-l faci :*
Deci sfatul meu este sa te duci sa dansezi! :* >big grin

| kessu a răspuns:

Nu te mai duci.sau trebuie sa te gandesti atunci cu parintii tai...