| AnemonaP a întrebat:

Acum doua seri am facut cunostinta cu un baiat pe nume Liviu si m-a dus in apartamentul lui[nu va ganditi la ceva] am stat putin pe canapea am vorbit si dupa am plecat, m-a condus pana aproape de casa, si cand am plecat mai eram cu inca o prietena si ma intreaba el cand ma indepartasem sa traversez strada : hey nu ma pupi? si eu l-am pupat pe ambii obraji, iar in seara asta m-a sunat si mi-a spus daca mai ies si maine si ca ala e numarul lui si ca vorbim maine, cand eram in casa lui mi-a spus ca am ochii frumosi, si ieri seara ma dusesem la el cu niste prieteni si ma mai intreba ce am facut, si pusese mana dupa gatul meu, si ieri inainte sa vin la el, ma sunase ce credeti? Funda+vot

P. S. Fara raspunsuri stupid

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tipu te place dar greseala ta este ca te ai dus in apartamentul lui inca din ziua cand l ai cunoscut, chiar daca nu ai facut nimic nu trebuia sa accepti [din prima], cand cunosti un baiat nu accepti nimic in afara sa vorbiti [in ziua respectiva], pentru ca o sa creada ca esti genu de fata care cedeaza usor in toate.

| ValyCoolBoy a răspuns:

Esti o proasta laughing daca ala nu era un tip de treaba? Si el chiar te place inseamna ca vrea sa fiti impreuna, dar mai ai si u rabdare sa'l cunosty mai bine, fiindca dupa sty cu ce persoana ai deaface...winking

| aurelian_4480 a răspuns:

Clasic da-mi funda te rog

| DrPlesa a răspuns:

Iti recomand sa ai grija cu persoane de genu.Cunosc cateva fete care au procedat ca si tine si ce crezi ca au patit? Exact au fost agresate si nu doar de tip ci si de prieteni lui.Deci "casca" bine ochii.Ar fi pacat sa treci prin asa ceva.Eu sunt barbat deci stiu cum gandeste specia mea, pe langa faptul ca ii aud pe alti ce vorbesc.Barbatilor le place sa se distreze cu cat mai multe fete, un fel de hobby daca il poti numi asa.