| AnemonaP a întrebat:

In seara asta am facut cunostinta cu un baiat pe nume Liviu si m-a dus in apartamentul lui[nu va ganditi la ceva] am stat putin pe canapea am vorbit si dupa am plecat, m-a condus pana aproape de casa, si cand am plecat mai eram cu inca o prietena si ma intreaba el cand ma indepartasem sa traversez strada : hey nu ma pupi? si eu l-am pupat pe ambii obraji, iar in seara asta m-a sunat si mi-a spus daca mai ies si maine si ca ala e numarul lui si ca vorbim maine, cand eram in casa lui mi-a spus ca am ochii frumosibatting eyelashes ce credeti? Funda+vot
P. S. Fara raspunsuri stupide

13 răspunsuri:
| dafy a răspuns:

Buna andra
wow foarte dragut.eu cred ca te place deci daca il palci si tu arata.i asta si poat epoate o sa aveti parte de o reletie frumoasa(si sper sa va iubiti si sa nu va jucati unul cu sentimentele celuilalt pentru ca asta e foarte dureros)
iti doresc din suflet mult succes si sper sa ti cont de micile mel sfaturi
pupici

| xXdoareuXx a răspuns:

Ce dragut:X:X...eu cred ca tipul te place:X.nu rata sansa.Succes!

| Juliiee a răspuns:

Daca e mai mare decat tine, e clar ce vreahee hee. Si te-a si dus in aparamentul lui... Nu poti sa stii daca vrea o relatie serioasa cu tine sau doar una bazata pe... happy. Eu zic sa nu te incurci cu strainii. fara sa stii nimic despre el mai ales, oricum e alegerea ta.

| Cristy15 a răspuns:

Poate ca tipul te iubeste. Dar ai grija cu dusul prea mult la el, asta pana prinzi incredere in el. Dupa ce il stii BINE de baiat bun atunci puteti fi si mai apropiati decat va imaginatiwinking
Bafta multa!

| yoyuly a răspuns:

Inseamna ca te iubeste...acordai mai multa atentie!
!

| Mertan90 a răspuns (pentru yoyuly):

Nu stiu daca se poate spune deja ca o iubeste, doar ce au facut cunostinta.big grin

| YonelaM a răspuns:

Poi eu cred ca baiatul acela te place si vrea sa fiti impreuna...thinking

| skizzu a răspuns:

Eu cred ca te place.ca daca nu. nici nu te suna.si nici complimente nu iti facea

| stefan2311 a răspuns:

E posibil sa simta ceva pentru tine. incearca sa iesi numai tu cu el si vezi cum reactioneaza. smug succes

| stefan2311 a răspuns:

Depinde si de el, e posibil sa simta ceva pentru tine. Incearca sa iesiti doar voi doi si vezi cum reactioneaza. smug Succes!

| Anytaamarie a răspuns:

Mi se pare foarte ciudat ca in ziua in care faci cunostinta cu el sa te si duca la el in apartament si MAI ALES sa accepti asta! Parerea mea este ca,daca esti mai mica,vrea doar sa obtina ceva de la tine,iar daca esti mai mare,la fel! Asa ca sfatul meu este sa nu te mai duci la el in apartament in primul rand,iar in al doilea rand,daca tu chiar vrei sa ii oferi vreo sansa, sa incerci sa comunici cu el mai mult pentru a-l cunoaste mai bine,sa va intalniti in locuri neutre (restaurant,cinema, etc) si de abia dupa ce vei afla foarte multe lucruri despre el, sa poti sa ai incredere si sa mergi la el acasa. pupici

| Mertan90 a răspuns:

Bafta maine la intalnire.happy

| Alkatrazzz a răspuns:

Sincer eu cred ca e mort dupa tine...dar dupa ce isi atinge scopu vei fi tu moarta dupa el...