| choceur a întrebat:

Acum o luna m-am despartit de prietenul meu pe motiv ca nu ar avea timp de nimic pentru ca are foarte multa treaba si vrea sa nu mai depinda de parinti. In acest timp am realizat ca tin enorm la el si cred ca e mai mult decat o "indragosteala temporara", desi am fost impreuna doar 3 luni, care au fost minunate pentru amandoi, cel putin asa am simtit eu, el confirmandu-mi asta. M-a socat total decizia lui de a ne desparti, deoarece mi-am facut foarte multe sperante si chiar credeam ca am gasit baiatul perfect pentru mine. Ieri m-am intalnit cu o prietena comuna, care este cea mai buna prietena a fostei lui prietene, care este plecata din tara, insa se va intoarce luna asta, pentru cateva saptamani. Din cate am vorbit cu prietena noastra comuna, ex-ul ar astepta-o pe tipa cu care a fost, cu care desi a avut o relatie de aproape 2 ani, ea i-a facut multe faze airea si s-au despartit destul de urat. In timpul asta in care am fost despartiti ne-am intalnit pe strada si mi-a vorbit foarte frumos, mi-a zambit si credeam ca ar vrea sa ne impacam. Nu inteleg de ce ar face asta? De ce ar vrea sa fie cu cineva care stie ca l-a facut sa sufere? Si pe deasupra e si... putin tarfulita. Nu pot sa inteleg de ce ar alege asta. Ce poate fi in mintea lui? Oare vrea doar sa se distreze cu ea pana sta in tara si dupa aia se va intoarce la mine? Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Well
Inimi nu ii poti porunci...
Eu nu cred ca o sa ma indragostesc prea curand.
Orcum eu in locu tau
il Faceam sa sufere' sa vada cum e
La mine e Okii Pentru Okii Si Dinte Pentru Dinte!
Peace bro&Sys!~xD

| putzulica a răspuns:

Si tu l-ai mai primi? asta e. mai sunt baieti o gramadabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca e profitor si daca nu o sa ii mearga din nou cu fosta o sa se intoarca la tine pentru ca stie ca il iubesti.sau stie ca oricum te poate controla.bla bla trebuie sa ai incredere in tine nu sa ceri pareri cand e vorba de dragoste happy