| sTiCookie a întrebat:

Acum sincer daca mi se rupe ata aia a penisului... bine s-a rupt laughing) trebuie neaparat sa merg la doctor straight face ca m-a durut pe moment si dupa gata laughing? ziceti astia ce au patit-o big grin

Răspuns Câştigător
| ghiolbitza a răspuns:

Eu m-am speriat cand s-a rupt. Nu trebuie sa mergi la doctor, doar daca ai tu o problema vasodilatatoare si nu se mai opreste sangele. Daca nu ai asa ceva, stai linistit ca trece de la sine.

3 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

S-a rupt complet sau doar putin?
e normal sa se rupa putin, dar nu trebuie sa se rupa complet si nu trebuie sa mergi la medicwinking
a fost prmul tau contact sexual? cati ani ai?

| Daniela1Laur a răspuns:

Este normal sa te doara cand sa rup si sa curga cateva picaturi de sange.Nu trebuie sa mergi la doctor.

| IouKnowIt a răspuns:

Normal ca nu asta e un lucru perfect normal.