| BoGdAneluL17 a întrebat:

Cand si cat de tare va durut cand vi s`a rupt "ata penisului"?

Răspuns Câştigător
| suntZeu a răspuns:

Multi barbati mor cu aceasta "ata" si nu au nicio problema in activitatea sexuala...in cel mai rau caz in situatia dezvirginari curge putin sange dar e ceva minor...

9 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Hmmm daca s-a rupt laughing

| kandaraki a răspuns:

Nu doare tare, e ca o piscatura

| MisFit20 a răspuns:

Nu sanse sa nu se rupa niciodata chiar daca faci sex.

| sayWhaaat a răspuns:

Eu m-am masturbat de o gramada de ori dar nu mi s-a rupt pana acum, si am 19 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| mini35 a răspuns:

Pai cand te dezvirginezi trebuie sa te doara doar in ziua in care ai facut. Daca te doare in continuare inseamna ca esti mai sensibil, dar nu iti fa griji o sa treaca big grin

| Azµre a răspuns (pentru mini35):

Ruperea aței nu semnifică sfârșitul virginității... așa sau frenul leagă glandul de prepuț nu are nici o treabă cu virginitate și mai mult de atât cu ruptul acesteia!
Nu la toată lumea se rupe!