| LittleTweety_6502 a întrebat:

Ador sexul oral! Din punct de vedere religios acesta este un pacat? Eu imi doresc sa devin calugarita.

28 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Şi ce? Ai senzaţia că ele, călugăriţele nu fac sex oral?
Pregăteşte-te totuşi să devii bisexuală mai spre lesbiană dacă vrei să te călugăreşti laughing
Salut.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sa fi tu sanatoasa cate persoane purtatoare de sutana se bucura de aceste practici milenare! Pacat?! Unul singur a fost fara! Mi-l arati tu pe al doilea?! Urmeaza-ti calea!

| Crisu a răspuns:

Lasa-te de calugarit draguta.
Sunt alte meserii mult mai potrivite pentru tine.

| Razvan a răspuns:

Hai ca o stiu si pe astasmug
Eram in clasa a patra cand am fost la o manastire de maici(nu stiu care, nu stiu unde, nu stiu exact de ce, cert e ca am fost) cu familia. M-a fascinat marea aia de femei acolo.Am vazut o maica tanara si m-am bagat in seama cu ea, in scop pur informativ, intresata fiind de procesul de convertire a omul de rand la un fel de sfant contemporan.Treaba e simpla:Stai acolo in manastire o perioada destul de lunga, apoi are loc o slujba in care te "lepezi" de tot ce e lumesc. Ceva de genul.Nu mai tin bine minte discutia, stiu doar ca mama mi-a facut morala ca am indraznit sa vorbesc cu (aveam sa aflu mai tarziu) maica sefa de pe acolowinking

| NickiMinaj a răspuns:

day dreaming Perfect! Treci la calugarit.

| User a răspuns:

Calugarita pe magheru?laughing
Apropo, pofta buna!

| BubuLina999 a răspuns:

Esti penala raw

| ShowTim3 a răspuns:

Doamne iartai prostia.

| BlueHusky a răspuns:

Da, daca intrebi preotul iti va spune ca este un pacat.Probabil daca il intrebi pe Dumnezeu o sa primesti alt raspuns.

| Bibutzu a răspuns:

Pardon. doamna, domnisoara ( nu cred ca mai esti virgina) cum de iti pasa tie de religie cand acum cateva zile pune-i o intrebare despre exzistenta lui Dumnezeu(pe care o negai cu nerusinare). chiar iti pasa de ce ar zice El.Pe acest site intrii doar daca ai intrebari serioase si sa ajuti oameni! in niciun caz sa iti bati joc de religie si de noi1 vai de capul tau! cred ca de pe centura esti venita fetita! cine e de acord cu mine sa-mi lase mesaj sau sa ma adauge la pr

| pwp a răspuns:

Ia-o Doamne!

| BLUEishot a răspuns:

Nuu deloc eu zic sa faci asta in continuare si o sa te vrea multi smug
si calugaritza sta bine pitipocalugarita laughing

| elenaA_9063 a răspuns:

Din punct de vedere religios, sexul oral este "pacat impotriva firii" si este catalogat ca fiind un pacat foarte grav. Bineinteles ca poti sa devii ce vrei tu (asta daca nu cumva faci misto de noi cu calugareala), cu conditia sa nu mai repeti aceste pacate, sa te caiesti si sa te spovedesti. Poti cere si parerea unui preot daca nu esti lamurita. big grin

| crysty08 a răspuns:

Suge-o in continuare
maica tereza

| OzVrajitorul a răspuns:

Ai mai pus tu niste intrebari legate de cum sa devii calugarita, eu cred ca tu iti bati joc de noi si daca nu ma insel ai mai avut cont dar te-a fost sters.

| Bianca_2742 a răspuns:

Caterinca!

| Ascendent a răspuns:

Dar de ce călugăriță? Vezi că mai sunt locuri la bordelul de la colț de stradă.
Din punct de vedere religios, și dacă mănânci ceva bun înseamnă că păcătuiești. Nu comentez. Dar tu nu vrei altceva decât să faci mișto.
Întrebare pentru utilizatorii TPU:
Acest utilizator ne freacă la melodie de câteva luni bune, încă nu v-ați învățat să îl ignorați? La început, întrebările ei erau amuzante, acum sunt penibile. Aceeași imitare a prostiei în fiecare întrebare a ei, iar faptul că îi dați atenție o încurajează. Nu vă înțeleg.

O seară bună.
Ascendent

| LittleTweety_6502 explică:

OzVrajitorul stiai ca esti un geniu?:O

| LittleTweety_6502 explică:

@MrSmith e despadurithee hee

| LittleTweety_6502 explică:

@MrSmith logic ca sunt sterse, pana la urma nu sunt chiar decente probabilhee hee

| LittleTweety_6502 explică:

@aditilica wow, exact asta cred si eu:O

| bCtz123 a răspuns:

Vai cat de sexy mi-se pare, o calugaita care face sex oral. Fa-l in continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai mai los-o balta cu calugarita! daca vrei sa sa devii calugarita nu cred ca la ani astia cunosteai cunvitele astea laughing si ai mai pus tu intrebari deas tea airea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Little Tweety is back! xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa nu te faci.
A fi calugarita inseamna mai multe responsabilitati.
Poti fi o buna crestina si fiind un om normal, iar pacatul de a face sex e mai mic.
Nu te pune nimeni sa nu faci sex in continuare, eu zic sa nu te faci, totusi... a fi calugarita nu inseamna automat ca esti mantuita...
u dc vrei sa te faci calugarita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata meastraight face iti cam bati joc tu`! De noi si nu prea tine`! Sunt niste intrebari care nu prea isi au rostu pe TPU! Sunt copii de la 11 ani pana la 14 anni`! Si daca vad chestiile astea poate o iau in serios, eu zic sa nu te mai prostesti atata`ca e pacat de viatalaughing! Fa ceva mai utilsmug da mai multe raspunsuri decat sa adresezi intrebari nefolositoareee in viatahappy!

Pa=Pa

| aditilica a răspuns:

Fat'o daca intri in biserica va cadea pe tinerolling on the floor