| byabyabya a întrebat:

Ai fost vreodata prins in timp ce faceai sex sau te masturbai?

Răspuns Câştigător
| ȘefuLaValută a răspuns:

In masin, in Germania dar m-am oprit ca acolo te ard rau daca te prind.Si o data in RO era sa fiu prins, iarasi m-am oprit la timp tot in masina

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand faci sex, trebuie sa-ti asiguri si tie, dar si partenerei, siguranta intimitatii. Plecand de la acest principiu, nu am avut surprise neplacte niciodata, iar pentru varianta a doua, nu a fost cazul niciodata, mereu am preferat sexul ( chiar daca multi nu cred, se poate si asa!).

| SkyPilot a răspuns (pentru neutrino):

Cand ai o partenera stabila este fun sa o faci intr-un loc unde poti fi prins happy

| halogen001 a răspuns:

Da, si nu a fost nici o problema happy

| NameHarris a răspuns:

Da de catre fratele ei mai mic cu 2-3 anilaughing

Răspuns utilizator avertizat