| AnAndrey1994 a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Am stat cu o fata cateva zile si am auzit vorbe ca a luat o boala ce se transmite si prin sarut saliva etc! sad Bolile estea se pot trata? Sau cauza moarte? Pfff sunt ff disperat!

Răspuns Câştigător
| Lorodana a răspuns:

Sunt mii de boli care se transmit prin saliva, si cele mai periculoase ar fi hepatita A, tbc-ul si lista e prea mare sa ti-o scriu

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauza moarte sigur! Te-ai ars...

| TwiXXXie a răspuns:

Nick-ul tau este Deyu95, daca tu chiar esti nascut in 95 am o veste proasta pentru tine, esti cam prostut, IQ maxim 40(ca la vacă) salut!