| Andreiu68 a întrebat:

Ajutati-ma va rog.Mie parca mi-a cazut cerul in cap.Acum o saptamana eram afara pe banca cu 2 prieteni si a venit o fata de la noi in cartier sa stea cu noi si s-a asezat langa mine pe banca(pe cealalta banca mai era loc). Dupa vreo 10min fata s-a asezat cu capul pe picioarele mele si dupa ma complimenta. Dupa vreo 20de min s-a ridicat de pe picioarele mele si m-am pus eu pe ale ei. Fata ma mangaia pe cap,ma scoticea prin par,imi punea mana pe la pectorali,burta,m-a si miscat de gat si mi-a lasat semn,ma pupa pe frunte, obraz, o tinea in brate etc, etc. Dupa ceva timp au mai venit 3 prieteni si au stat si eu cu noi. Dupa vreo ora fata a trebuit sa plece in casa si am ramas eu cu cei 5 baieti afara.Acei prieteni mi-au spus de ce nu ma bag pe ea ca arata bine si chestii,si de fatā cu ea spuneau ce bine va sta impreuna,combinati-va si acea fata zicea un,nu"asa timid si eu ziceam gen, da"Un baiat de acolo a spus ca e o stramba, panarama si mai multe cuvinte vulgare. Dupa 4zile acea fata nu mai facea aceleasi gesturi care le facea la inceput,o complimentam nu imi raspunde, ii faceam mai multe chestii, incercat sa vorbesc cu ea, dar aceasta imi raspundea in sictir.Azi am aflat ca acea fata ii placea de baiatul ala care a facut-o toate cele.Aseara am stat cu baiatul asta afara si i-am spus de ce nu se combina cu fata aceea(Binenteles ca eu eram suparat)Si el a spus ca nu vrea relatie, ca daca e o tine ca sa o **** si asa de plictiseala.Baiatul are 18ani, fata 15.Acuma nu ca sunt rau,dat putin gelos/invidiosbig grine ce acea fata nu m-a ales pe mine?:Adica fata aceea a spus ca ii plac baietii cu calitati ca ale mele(morale/fizice), eu nu beau, nu fumez, invat la un liceu de prestigiu din oras al 3-lea pe oras,sunt sentimental,las de la mine, amuzant, pun suflet, frumusel cu ochi albastri 1.74m inaltime, arat bine(Am facut sala de forta 1an jumate si box 1an)o stiuatie financiara/materiala foarte buna.E, in schimb baiatul acela are 1, 76m inaltime,ochi caprui,uratel asa,fumeaza,bea,e la cel mai prost liceu din oras, il doare in fund de fete, relatii. Fata e la un liceu bunicel din oras, fumeaza si ea si are calitati precum ca ale mele aproximativ.Ce se intampla aicea? Vreau comentarii/argumente etc.Eu nu mai pot, eu o iubeam enorm pe fata si acum acest baiat isi bate joc de ea!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ea nu alege pe nimeni, vrea sa seduca si sa ducain pat cat mai multi baieti. daca insisti, se va culca si cu tine, ti-a dat semne clare ca vrea o aventura, dar trebuie sa ii oferi si tu ceva (vezi ce vrea: bani, cadouri, seri in oras, alcool, altceva). Nu isi bate nimeni joc de ea, ea stie bine ce face, ti-a aratat foarte clar. Tu crezi ca o fata care nu se prostitueaza face vreodata tot spectacolul ala pe care l-a facut cu tine cu un baiat cu care nu are o relatie veche si stabila? Nu, fiindca 99% din baieti ar trata-o ca pe o prostituata. S-a comportat asa ca sa-ti transmita ca vrea sex cu tine si era randul tau sa ii arati ca vrei si tu si ca ii oferi ceva (ca astfel de oferte nu vin niciodata gratis).

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
E clar ca a vazut ceva la acel baiat ce nu a vazut la tine.
Ce a vazut, doar ea stie, nu are rost sa insisti daca ea nu te vrea.
Lasa timpul sa decida pentru gandurile ei.
O seara bunahappy

| AirănMeidăn a răspuns:

unde e ray, sigur ti-ar fi dat el o explicatie foarte buna

pai ala e un mascul alfa, bad boy, de asta il vrea pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce avem noi "aicea"?

Unora le plac savarinele pe cand altora le place tiramisu. Fata s-a dat pe langa tine doar ca sa-l faca pe el gelos. De ce il prefera pe el, nu stiu. Poate e mai inteligent si stie ce sa-i spuna. Mai prost, slabe sanse.

| marinageorgiana14 a răspuns:

Vorbeste cu ea happy spune-i ce ti-a zis baiatul ala care ai zis tu ca e golan..si vezi ce iti zice fata. Spune-i ca o placi si ca vreti sa aveti o relatie happy big grin parerea mea.