| AdinaCrissa a întrebat:

AJUTOOOOR! Cum sa scap de "colaceii" de la burta?crying NU mai suport.Parca am un bebelaughing
PLEASE help!

Răspuns Câştigător
| Erika:) a răspuns:

Pentru inceput trebuie sa mananci numai dimineata si la pranz fara dulciuri si o felie da paine numai dimineata seara nu manca daca chiar ti-e foamne iaurt. Daca nu slabesti din prima saptamana nu te descuraja, asta e pana se obisnuieste corpul dupa aceea o sa dai cam 200 de grame pe zi. Succes!

3 răspunsuri:
| Debb a răspuns:

Abdomene!

| RheaLustzig a răspuns:

MERGI SI PLIMBATE CU ROLELE CATEVA ORE PE ZI...si o sa vezi ce muschi faci la picioare si pe abdomen. :3
Da e frumos si cu colacei pe burta...dar nu mari :3
O fata mai plinuta e mai dragutawinking

| alexandra_9617 a răspuns:

Seara incearca sa nu mai mananci dupa ora 18. fa niste abdomene.si alearga ...ascultama ca sunt sportiva... funda?big grin