| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Cum sa scap mai rapid de colaceii de pe burta? cv exercitii. orice!

5 răspunsuri:
| silvia94 a răspuns:

Buna...si eu am aceiasi problema, dar am auzit de niste pastile numite Reductil, cica contin amfetamina un fel de drog, cu toate aceste nu sunt periculoase decat pentru cei cu inima, vreau si eu sa imi cumpar deoarece ca am auzit ca dau rezultate...

| MioaraParalescu a răspuns:

Buna!
Pai sunt multe lucruri pe care trebuie sa le faci pentru a da jos grasimea abdominala.Eu fac sala de aproape 2 ani si stiu destule despre nutritie si exercitii. Daca lasi id-ul tau de mes pe privat sa vb acolo pentru ca intai trebuie sa stiu cateva detalii despre tine inaltime, greutate daca traiesti in mediul rural sau urban etc.Promit sa nu dau id-ul tau nimanui altcuiva.Garantez ca o sa slabesti daca o sa imi urmezi sfaturile si te tii de treaba.

| RaReSh17 a răspuns:

Alearga, fa abdomene, mananca sanatos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abdomene, bicicleta, exercitii din alea in care stai intinsa pe spate si ridici ambele picioare, apoi le lasi jos incet(dar nu de tot) si le ridici iar
abdomene 20, bicicleta pana numeri la 120, ultima chestie pana la 30 si de la capat.
Mai gasesti si pe net cautand exercitii pentru abdomen.

| SwweetGirlFuny a răspuns:

Pai fa cat mai multe abdomene