| anonim_4396 a întrebat:

Ajutoooorrr! Un retard imi intra pe contul de facebook si ii injura paia si chiar daca imi schimb parola ala tot o stie... acu vreau s-o schimb si apai de la mess da nu stiu cum >>. deci cum o schimb si ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| ciufixz a răspuns:

Hei.^^

In stanga, sus, iti apare o casuta cu "messenger" dai click pe ea si iti apar tot felul de optiuni, dai click pe "My Account Info" si de acolo iti garantez ca te poti descurca... daca nu imi dai un PM.

Sper ca ai inteles si ca te-am ajutat. puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Baietas esti irecuperabil! Asculta manele in continuare tongue

| Crazygirl_5790 a răspuns:

Messenger -> my account info -> change password

| ciufixz a răspuns:

Hei. ^^

In stanga, sus, apare o casuta in care scrie "messenger", da-i click pe ea si mai jos iti apar tot felul de optiuni, intri la "My Account Info" si de acolo iti garantez ca te poti descurca si daca nu imi dai un PM. puppy dog eyes sper ca ai inteles si ca te-am ajutat.