| xEu a întrebat:

Ajutooor. Deci relatia cu prietenul meu nu mai merge pre bine, adica nu am mai vorbit de o saptamana, pentru ca nu am iesit eu afara, el nu stiu, pe mess sau facebook nu a intrat... Dar l-am visat! happy spuneti. mi va rog ce inseamna big grin Deci in scara mea de bloc era un vestiar, iar eu ma schimbam acolo impreuna cu o prietena de-a mea. Ea era aproape goala, eu terminasem sa ma schimb si mi-am lasat blugii pe o bancuta, cand intra Dragos ( prietenul ), apoi fuge. Eu nu mai stiam ce sa fac, asa ca am ramas sa imi strang hainele. Peste 5 minute vine un prieten la mine si zice "vezi ca Dragos plange". Nu mai stiam ce sa cred asa ca am fugit la el sa vad daca e adevarat. El statea afara si plangea dar nu in hohote... asa usor. l.am luat in brate, i-am sters lacrimle si l.am intrebat ce s-a intamplat. Mi. a spus "cand am fost in vestiar am vazut in blugii tai un pachet de tigari. Mi.ai promis ca nu mai fumezi" Eu "dar nu fmez, m.am lasast cand m-ai rugat atunci acum doua saptamani". El tot nu ma credea, dar i.am explciat ca nu sunt tigarile mele, ca eu nu fumez d'alea si m. a crezut. Ce credeti ca inseamna? Eu acum cam cred ca ma insala, adica nu m. a mai sunat, niciun mesaj nimic, nici nu m-a cautat, cand. am vazut ultima oara intra in scara de bloc a lui si un prieten care era cu mine striga "Dragooos, vino la Maria putin (eu)". Dar a intrat repede in scara, desi l. a auzit sad Credeti ca ma insala, dar inca mai tine la mine? Adica... plangea si in real m. a rugat sa ma las de fumat pentru sanatatea mea, iar eu m-am lasat ca s anul il pierd sad

Răspuns Câştigător
| Myr3ll1994 a răspuns:

Hey, dal naibi pe baal24, acum sa iti raspund la intrebarea ta. Nustiu ce sa zic dar... eu cred ca inca te iubeste deoarece nu orice baiat poate sa planga. Incearca sa vorbesti cu el, sa il intrebi ce se intampla, de ce nu te mai suna, de ce nu te mai cauta.

2 răspunsuri:
| baal24 a răspuns:

Visele nu inseamna nimic, esti mai rau ca o baba analfabeta de la coada vacii

| xEu explică (pentru baal24):

****i gatu matii ce cocalar imputit straight face