| Myself_5723 a întrebat:

AJUTOR! AJUTOR! AJUTOR! Aceasta intrebare am postat-o astazi:

http://www.TPU.ro/......uind-nu_1/

De cand s-a intamplat acest incident sunt total distrusa psihic, plang intruna cand il vad ca il chem si el sta acolo fara sa se miste doar uitandu-se in gol, il strig si nu ma aude sau nu stiu ce are saracul:(, simt ca daca il pierd voi muri si eu si ma gandesc ca era foarte jucaus si ma jucam cu el foarte mult si il apreciam cat de inteligent si cat de special e si acum de parca nu mai este el, va jur ca nu am mai avut asa mila, sunt distrusa psihic si ma pun in genunchi in fata icoanelor si il rog pe Dumnezeu sa-l refaca si tot nu se intampla nimic, plang cu lacrimi, care cad si parca sunt ca si o balta, asa plag! AJUTOR! Simt ca innebunesc! Un sfat ceva, nu pot sa-l duc la veterinar pana luni! VA ROG RUGATI-VA PENTRU MINE, AJUTATI-MA NU MAI SUPORT CE SE INTAMPLA! NU VREAU SA-L PIERD

Răspuns Câştigător
| Marius2011 a răspuns:

Calmeazate nu te gandi la ce e mai rau ca daca esti negativista nu castigi nimica pana luni fi atenta la el mangaiel tinel aproape ca sa observi eventualele probleme si dai hrana moale calda ca sa nu se chinuie sa mananca. posibil sal fi lovit vreun motor dar oricum numa veterinaru o sa iti zica si mai bine luni sal duci sigur ca nu e bine sa amani, oricum esential e sa fi si u calma nu plange nu fi speriata.pentru ca sti ca animalele simt frica/disperarea... bfthappy

3 răspunsuri:
| Razvan94 a răspuns:

Ddoamne, ia si tu numarul de telefon de la veterinar ce pl e asa greu? mi-e mila de cainele ala nu pentru tine. du-l odata la veterinar si o sa-i recomande un tratament. de unde vrei sa stie TPU ca ce are cainele? doar nu suntem specialisti in animale.
Du-l de urgenta la veterinar, au numere de urgenta cu siguranta!

| Myself_5723 explică:

Va multumesc din tot sufletul meu pentru sprijinul acordat!

| nimeni05 a răspuns:

De obicei veterinari au si un numar de telefon la care poti suna daca e vreo urgenta... incearca sa suni maine ca poate se indura si iti vine pana acasa... oricum pacat de bietul catelus straight facecrying