| Myself_5723 a întrebat:

FUNDITA! Catelul meu tot nu se simte mai bine sau poate se simte, dar nu stiu eu, a inceput sa umble, dar apoi sta jos, coada isi tine in jos, la fel si capul, in legatura cu sangele din gura lui nu poate fi cumva cauzata de o lovitura la cap? Este foarte traumatizat si cand il chem nu reactioneaza:((. AJUTOR!
In legatura cu aceasta intrebare!

http://www.TPU.ro/......uind-nu_1/

Daca nu-si revine pana luni, merg cu el la veterinar, dar acum nu pot, nici maine ca sunt inchise peste tot:(((. AJUTOR!

1 răspuns:
| Kennysa a răspuns:

Bun,mai intai calmeaza-te ca altfel sperii saracul caine si mai rau,daca esti calma este si el calm,mananca? bea apa? daca da atunci e bine,are taietura la limba sau ce? cum adica gura alba? scuze dar nu sunt tocmai la curent cu asta,daca are taietura la limba este cam nasol,incearca sa depistezi problema, ar fi trebuit dus de urgent la veterinar imediat ce ai vazut ca are ceva, mai cere sfatul medicului veterinar pe internet(http://www.animale.ro/petvet)asta sper sa ajute, bafta!