| Myself_5723 a întrebat:

FUNDITA! Catelul meu tot nu se simte mai bine sau poate se simte, dar nu stiu eu, a inceput sa umble, dar apoi sta jos, coada isi tine in jos, la fel si capul, in legatura cu sangele din gura lui nu poate fi cumva cauzata de o lovitura la cap? Este foarte traumatizat si cand il chem nu reactioneaza:((. AJUTOR!

In legatura cu aceasta intrebare!

http://www.TPU.ro/hobbys-pets/jur-ca-va-dau-fundita-cain ele-meu-a-mers-afara-si-erau-niste-motoare-si-cand-a-ven it-inapoi-a-venit-fugind-si-chiuind-nu_1/

Daca nu-si revine pana luni, merg cu el la veterinar, dar acum nu pot, nici maine ca sunt inchise peste tot:(((

2 răspunsuri:
| Marius2011 a răspuns:

Du-te la veterinar cu el rapid ca daca il mai ti mult nu e bine.da luni du-te sigur cu el nu ca poate sau alta data. daca te duci luni i faci un bine si nu iti fa griji ca simte daca tie frica. esti disperata... simte fii calma si calda

| Calab00m a răspuns:

Poate fi cauzata de la o capusa.Si pisicii mele i s-a intamplat la fel.Cel mai bine du-te rapid la veterinar. Fundita?