| AdelinaAde2 a întrebat:

Ajutor! Unitatea scoate un zgomot foarte ciudat am desfăcut-o am curăţat-o de praf am schimbat ventilatorul dar tot aşa. ( scuze categoria )

5 răspunsuri:
| usernamealy a răspuns:

Poate e din cauza ca ai prea multe instalate in calculator. intra pe google -> setari (3 liniute paralele in dr. sus) -> extensii. si sterge ce nu iti e de folos de acolo. sau poate ca e din cauza ca nu ai prea multa memorie ram (placuta de memori din interiorul unitatii). sau incearca sa misti unitatea poate nu sta drept (mie mi s-a intamplat) bafta!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-o la service

| ManeaAlex a răspuns:

Verifica ventilatoru dupa placa de baza de la placa video si de la sursa si daca ai mai pus tu altele... Adica aprinde Pc desfa unitatea si opreste cate unu sa vezi daca este de la vreunu din elewinking

| Alexx94 a răspuns:

Ce vrei sa spui prin ''zgomot foarte ciudat''? descrie acest zgomot...nu trebuie sa fie neaparat ventilatorul!

| 123king a răspuns:

Du-o la un service dacă nu te pricepi