| Antraxxxu a întrebat:

AJUTORRRR! FUNA VOT CE VRETI! Deci mie`mi place de un baiat X si im spus aseara, el ma mintit spunandu`mi ca are si tot aseara mi-a spus ca si-a facut iar eu i-am spus sentimentele mele, iar acum e pe mess si la status are ca o iubeste pe aia straight face. Fierb nervi in mine. Am nevoie de un sfat si repede!

Multumesc anticipat :*.

Răspuns Câştigător
| gohsty a răspuns:

Ori t place si ar trebui s fii calma si face ce face c s te faca geloasa,ori o place pe ea si uh trebuie s t calmezi,stai mai mult cu el si vei vedea c nu isi va mai pune status ala, cand mai e pe mess cheama-l afara la un footbal chiar daca nu sti, stangacia ta i se va parea drglaughing
funda?puppy dog eyes?