| BoboooBubuuu a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat. Anul trecut a spus ca si lui ii place de mine. Insa azi cand o colega l-a intrebat daca ii mai place de mine a spus ca nu. Ce sa fac sa ma placa din nou? Va rog un sfat cat mai repede. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| FlorinABC a răspuns:

Mi se pare inutil (si aproape de imposibil) sa-l faci sa te mai iubeasca. Daca nu ai profitat atunci cand te-a iubit, acum ai putine sanse. Incearca sa-i spui in fata ca tu il placi, sau pune o prietena sa-i spuna. Alta solutie nu cred ca mai este.