| skiTeL a întrebat:

Am 12 si imi place de o fata si ce sa fac ca sa fim impreuna stiu ca trebuie sa ii spun dar ma intimidez ce ar trebui sa fac.Si credeti ca ar trebui sa-i spun ca daca nu ma place sa fim totusi prieteni.Please multe raspunsuri!

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Victoras, iti spun eu ca daca tipa iti da cu flit, vei suferi. E prima oara cand simti ca tii la cineva cu adevarat, care nu e mama sau bunica ta si e normal sa fii dezamagit daca vei fi refuzat.Si nu incerca sa ramai prietena cu ea.Pentru ca vei suferi cand o vei vedea cu altul, si mai prost si mai urat ca tine.Stiu ce spunoh go on

| DorelSudoru a răspuns:

Mda. 12 ani prietene. Banuiesc ca nu esti prea copt.ca dupa ce e sa-i zici si o sa accepte ce o sa faceti pe urma? Cum se desfasoara aceasta "relatie" a voastra? Si daca tot esti asa iubaret dai un biletel sau cevalaughing daca tie rusine sai spui.