| AnemonaP a întrebat:

Am 13 ani jumate. O sa ma cunosc mai bine cu un baiat de 15 ani. El vrea sa ma cunoasca, eu vreau sa il cunosc.Credeti ca acest lucru este un impediment? Pentru mine nu, dar poate pentru el da..nu stiu sigur. ce sa fac? Funda+vot
P. S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| yasmin123 a răspuns:

Ok. 13 ani. thinking iesi cu el. cunostetiva dar... ai grija si sa nu pui botul la tot ce zice. ca el poate pana la urma vrea. ceva de la tine. daca ma intelegi ce vreau sa zic :*
sfatul meu iesi. dar ai grija si nu pune botul la tot ce iti zice :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunostetiva mai bine seara la el acasa

| e36 a răspuns:

Totuşi, ce ai făcut până la urmă?

| Iully99Puke a răspuns:

Depinde unde l-ai cunoscut. Daca pe calculator...nu suna prea bine...Sa ai mare grija deoarece in ziua de azi nu poti sti ce e in capul baietilor! Te-ai putea duce cu gandul: o cunostinta in plus nu stricawinking. Nu trebuie sa fi neaparat intr-o relatie cu el sau asa ceva. Dar sa nu te duci cu el daca te cheama undeva gen in spatele unui bloc etc. cum spuneam nu stii ce poate fi in capul lui.

| mat31new a răspuns (pentru Iully99Puke):

Sfat foarte bun de la iully. mai ia o prietena cu tine sa nu fi singura, nu se stie ce vrea sa faca.