| cineva15 a întrebat:

Salut din nou TPU.am o problema si sper sa gasesc rezolvarea in comentariile voastre.am o iubita de 35 ani(eu 18 jumate). stiu sigur ca ma minte si ca in paralel cu mine ea vrea sa cunoasca si alte persoane.si nu vrea sa le cunoasca amical. ea vrea sa intre si mai mult in relatie.cum pot sa o fac sa inteleaga ca eu stiu ca ma minte dar in acelasi timp sa nu se supere? nu vreau glume si prostii. e o intrebare reala din viata mea actuala si vreau sa o tratati cu seriozitate daca se poate.

Răspuns Câştigător
| Alice1122 a răspuns:

Poate ar trebui sa renunti la ea și sa cauți fete de vârsta ta

8 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Vezi-ti de treaba ca, daca ti-ai dat seama, ea a facut in felul asta si probabil te asteapta sa-ti vezi de treaba.Mi-e greu sa cred ca "o poti surprinde".

| Leon a răspuns:

Am intalnit multe d'astea, sunt disperate dupa o adolescenta intarziata mult si plina de alegeri gresite in dragoste. Vor sa se intoarca in trecut, dar de data asta vor liniste si bineinteles ca acum au experienta si stiu ce sa faca.
Eu zic sa nu te sensibilizezi prea mult desi poate fi o experienta din care sa ai ceva de invatat.
Ia da-mi nr ei de telefon sa vezi cum te da jos la prima statie. Nu ca as fi vreun casanova dar am cunoscut o gramada d'astea si am ceva mai multa experienta si ani in plus ca tine si stiu ce sa le fac.

| BlancaFantasma a răspuns:

Baiatule cauta`ti frate una de varsta ta! ce cauti la 18 ani cu o femeie de 35 de ani? Wake up!wave.la 18 ani eu inca ma consider o "copila" adica nu sunt foarte matura vreau sa raman copil si tu umbli cu. babe(scuze cuvantul)?

| Doar1îngeR a răspuns:

De ce mama naibi ti-ar trebui o zbarcitura de 35 de ani la 18 ani?
La 30 de ani ai sa violezi babe prin sate?
Revino-ti baiete...du-te intr-o discoteca si distreaza-te.

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Sincer,femeia respectiva regreta ca viata a trecut pe langa ea si tu pana la urma esti o jucarie. Du-te si distreaza-te cu prietenii si cauta fete de varsta ta care sa te iubeasca cu adevarat.
App, daca stii sigur ca minte si cauta relatii, de ce mai stai pe ganduri? Daca ai demnitate trebuie sa vezi ce rol ai tu pana la urma.Bafta!

| Laura a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor Păi nu e logic că vrea o altă relație? Mai mult ca sigur stă cu tine doar pentru sex.

| cineva15 explică:

Inca o data TPU isi spune cuvantul si din toate raspunsurile voastre eu mi-am gasit sa zicem o parte din rezolvari.eu chiar tin la ea, a trecut printr-un divort si are si un copil care nu sta cu ea.sincer sa fiu nu as vrea sa stiu ca un alt barbat se poarta frumos un timp si dupa aia isi bate joc de ea ca m-am jurat in fata icoanei ca il fac sa isi blesteme ziua in care s-a nascut.(am facut MMAbig grin).dar nu sata conteaza.ce sa mai spun? va multumesc si as vrea sa va dau funda la toti.va multumesc inca o data.:*

| anonim230 a răspuns:

Acum depinde si de felul in care puteti avea o discutie serioasa si daca puteti sa va intelegeti fara ca unu din voi sa se supere si chestii de genu. parerea mea e ca ii poti spune ca e intr-un fel distanta daca tu stii ca te minte si ca probabil s-a intamplat ceva de se comporta asa fata de tine si ii poti spune ca cel mai bine e sa discutati si sa rezolvati problemele si asa cum tu nu o minti (probabil) asa trebuie sa faca si ea. am incercat sa gasesc o solutie, sper ca te-am ajutat...