| snijock a întrebat:

Am 13 ani si am o prietena, nu inteleg cum sa-i atrag atentia, noi ne iubim dar fiind alaturi discutam putin dar pe skype si yahoo diskutam mult. ce sfaturi aveti(nu-mi spuneti c-as prea mic big grin)!

Răspuns Câştigător
| FricaMea a răspuns:

Incearca sa stai mai mult cu ea, spune-i ca o iubesti si trebuie sa aveti o discutie lunga despre relatia voastra inteles?

7 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Pai esti cam mic dar nu conteaza.sari pe ea dar nu ai spus cati ani are.o avea vreo10...

| DorelSudoru a răspuns:

Ea cati ani are? Si tu o iubesti...ea? Si daca ce? de ce?(banuiesc ca n-ai inteles mare lucru din raspunsul meu pune creieru la trebara si chinuete sa-l descifrezi)

| SteauaNordului a răspuns:

Voi va iubiti...hm. mai e mult pana acolo.
pune intrebari si afla cat mai multe despre ea, cere detalii, afla ce-i place si implica-te in activitatile ei preferate.
numai bine

| miky_5800 a răspuns:

Pf...nu stiu incearca sa pari interesat de lucruri care ii plac si ei ...sau incearca sa ii spui in fata ceea ce simti.
BAFTA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa stay mai mult cu ea de vba si sa iesity undeva unde sa-i placa sa vada ca ai gusturi, hmm la 13 ani ai putea so aduki pe la tine pe la blokuri sa ty cunoasca prieteni ca sa vada caty pasa si invers si incearca sai araty ca ty mult la ea asta o sa i atraga atentya

| FricaMea a răspuns:

Incearca sa stai mai mult cu ea,spunei ca o iubesti si tre sa aveti o discutie lunga despre relatia voastra inteles?

| snijock explică:

Are 12 ani si la scoala aproape nu vb, dimineata un simplu sarut si gata