| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu am o prietena asa mai mult pe net vorbim si la intilnire dar cind ne vedem pe la skool nu stiu ce subiecte sa diskutam... cind sunt cu colegi parca ma intimidez si nu stiu ce sa vorbesc cu dinssa aveti vreo parere? ce sa fac so salut gen? dar parca e prea putin.

8 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Si pe net cand vorbesti cu ea tot la fel de agramat esti?

| Valentynnnnnnnn a răspuns (pentru JohnnyBi):

Pleaca ma deaicea eu nu am intrebat dac am scris corect sau ceva de genu intrebarea este alta (tr)

| ywar a răspuns (pentru JohnnyBi):

Nu-ti bate capul cu tampitii ca te murdaresti de noroiul lor mirositor... parerea mea, vorba lu' nenea Vacaroiu

| JohnnyBi a răspuns (pentru Valentynnnnnnnn):

Eu sa fii fost femeie si sa se bage unul ca tine in seama cu mine, atat de agramat...eh. tu cand dai bac'ul?

| Valentynnnnnnnn a răspuns (pentru JohnnyBi):

Ce agramat vrei ma? mai am oleaca

| JohnnyBi a răspuns (pentru Valentynnnnnnnn):

Pune burta pe carte. daca nu iti dai seama ce scrii gresit e nasol pentru tine.

| neutrino a răspuns:

Dansa merita in primul rand salutata. Dapa aceea, dupa un timp, o intrebi ce mai face.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ţi-aş sugera să vorbeşti ceva coerent cu ea, să poată săraca fata să înţeleagă.
Fi degajat, subiectele se găsesc...