| Alexandra2345 a întrebat:

Cum sa atrag atentia unui baiat care imi place si are prietena?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine nu te bagi unde nu trebuie.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Respecta relatiile altora.

| RXN a răspuns:

Da' de ce-ti trebuie tie unul care are prietena?
Unii din voi sunteti exact ca niste copii,vedeti jucaria altuia, nu mergeti sa va cumparati si voi una, i-o luati cu japca aluia.
Esti o persoana fara principii daca te bagi in relatia altora.

| Anet a răspuns:

Multi te-au criticat pentru faptul ca iti place de un tip interzis oarecum din cauza ca este implicat in alta relatie, insa sa nu uitam ca lucrurile interzise sunt tentante.Nu cred ca ar trebui sa faci ceva anume ca sa ii atragi atentia, ci pur si simplu sa fii tu.Pana la urma e alegerea lui daca vrea sa continue relatia cu prietena lui sau sa fie cu tine. Orice decizi sa faci sa nu uiti niciodata ca roata se intoarce si daca o sa intervii intre ei e foarte probabil ca intr-un anumit moment din viata sa intervina cineva si in relatia ta si nu cred ca ti-ar pica tocmai bine happy

| lplostonyou a răspuns:

De ce vrei sa furi iubitul unei fete? Nu e binesadtreaba asta nu am putut sa o inteleg niciodata la fete.

| SteauaROsie a răspuns:

Roaga l sa ti dea o poza cu el

te duci acasa
te inchizi in baie

si dai bataii

degetica

si cu stanga si cu dreapta

pana faci spume acolo intre picioare.

sau

varianta 2

daca ii arati bufnita(puta)

sigur sare pe tine

good luck

| Bullweif a răspuns:

Prietena lui o sa te remarce inaintea lui...si sa vezi cat fight... miau!

| Demetriavic a răspuns:

Deci dragutzo, ma rog... trebuie' sa ii spui ce simti in fata dar # fara prietena domnului de fata, deci ii spui in felul urmator : -draga te iubesc si chiar nu glumesc vreau sa fiu cu tine de cand te-am vazut prima data, dar se pare ca cineva mi-a luat-o inainte!

| coliflor a răspuns:

Señorita ai spus-o chiar tu,baiatul are prietena,nu? pai ce facem ne furam una pe alta cand ai baieti peste tot, singuri, dornici...ai mare grija ca obiceiurile astea nu sunt sanatoase.

| anoniiiiiimmm a răspuns:

Daca vrei sa cuceresti... poti sa cuceresti pe oricine, important este sa fii tu. oricine are ceva special :] daca te place isi va da seama si el, de nu mai bine nu te bagi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu m'as agita. daca era pe cineva e foarte putin probabil sa se uite si la altele.asta daca nu e neserios

| ciprian_7143 a răspuns:

Atrage-i atentia in orice fel crezi cu putinta, daca meriti te va remarca daca nu, nu, insa dupa ce nu mai are prietena!

| chocolate_8535 a răspuns:

Buna alexandra parerea mea ar fi urmatoarea:
incearca sa ii atragi atentia cand e singur nu cand e cu asazisa prietena cu siguranta vei reusi fiecare fata are farmecul ei:*succes

| kidZz a răspuns:

Da-i una in ****laughing