| Danielle01 a întrebat:

Am 13ani si am mărimea la sutien 75 c, ce pot face ca sa nu mai fie așa mari?

15 răspunsuri:
| 4l3x4nd3r a răspuns:

Nu poti face nimic... dar incearca sa iti pastrezi virginitatae, pentru ca dupa ce nu mai esti virgina sani iti vor mai creste (dar nu multwinking...

Răspuns utilizator avertizat
| FcRb1923Madalin a răspuns:

Mai taie din ei da-i dracu laughing

| UndergroundFolklore a răspuns:

Pai ai putea sa nu te mai lauzi pe site si sa te duci la un cabinet-ceva.
Sau... duci lipsa?

| CharlieHarper a răspuns:

Sa te bucuri de ei happy

| amPH a răspuns:

Ce modesta esti...

| Kimmiii a răspuns:

Asta inseamna ca esti foarte dezvoltata. Dar nu ai ce sa le faci straight face. Crede-ma si eu am fost ca tine la 13 aniwinking.

| angeloo12 a răspuns:

Mai taie din ele dale drac. oo pai esti bine cu 75 da-mi id tau big grin

| PissyCutza2012 a răspuns (pentru angeloo12):

Pai eu la ani tai il aveam de 85, si mi se parea mica dar ce poti facii sa te bucuri ca altela ar vrea sa o aiba asa si sunt poate si mai mari ca tine happy

| angeloo12 a răspuns (pentru PissyCutza2012):

Nu inteleg ce vrei sa spui
?

| PissyCutza2012 a răspuns (pentru angeloo12):

Vreau sa spun ca eu la 13 ani aveam marimia la sutien 85, si mi se pare ca e prea mica si ea ii se pare mare 75( marimea la sutie) sa se bucure ca altele la 16 anii si nu au deloc happy sper ca acum sa intelegi

| Anon2013 a răspuns:

Nu ai ce sa faci! Asta e bucura-te! O sa te aprecieze baieti.

| CezicideRobert a răspuns:

13 ani si pui intrebari din astea?happynu cred ca poti sa iti micsorezi sanii apropo unde stai?big grin 14 ani

| mario98 a răspuns:

Lasa-mi id-ul tau si iti arat eu!

| PissyCutza2012 a răspuns:

Jaja mare pai eu la ani tai il aveam de 85 si mi se parea mica. Ce poti sa faci sa te bucuri happy