| Florin12701990 a întrebat:

Am 13ani si marimea penisului de 13cm.Este bine? Va rog sa fiti seriosi.

12 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Daca la 13 ani ai 13 cm atunci...cand ajungi la 30 de ani o sa fie foarte bine pentru tine laughing

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Mai ai ceva de crescut.nu stresa deci, pana la 18ani happy

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Parintii tai stiu de necazul tau? Cred ca ei ar trebui sa stie si nu noi.

| CataC a răspuns:

Salut
Daca ramane egala cu varsta pe tot parcursul vietii te-ai scos. big grin
Bafta

| Ichnat a răspuns:

In erectie? Oricum vad ca ai o compatibilitate intre varsta si marimea... (13 - 13).batting eyelashes Oricum i-ti creste big grin

| ClaRa94 a răspuns:

13 ani?! Eşti mic, măi. Nu trebuie să te intereseze asta pe tine acum. Vezi-ţi de copilărie.

| preaplictisit a răspuns:

Da fratelo, e perfect. La 40 de cat crezi ca o sa il ai?laughing

| Florin12701990 explică:

Da in erectie.Cand e fleasca are 6cm. Stiu ca mai creste dar vreau sa stiu daca pentru varsta de acum e bine.

| DoKyRo a răspuns:

laughing e bine ma stai calmlaughing

| Andyandyandyandyandy a răspuns:

Dacă creste odată cu varsta e OK.winking

| Masck a răspuns:

Serios : Nu, nu e bine, trebuie sa mergi la doctor!