| Shirley a întrebat:

Am 14 ani de ce ejaculez repede? Pot face ceva ca sa ejaculez dupa un timp mai mare?

2 răspunsuri:
| alexandru1991 a răspuns:

Tu esti cam mic sa zic asa asta inseamna ca dai la mana. Ar fi bine sa te opresti din chestia asta ca nu iti face bine. Cat referitor la intrebare aici depinde de cat de repede te exciti. Vei prinde experienta cu timpul dar mai bine cu prietena decat singurwinking

| NewLife18 a răspuns:

laughing doamne, cartea #1
mai asteapta si tu si apoi iti fa probleme pentru ejaculare, sex, restul...
pentru ca esti mic si glanda este inca in dezvoltare