| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si imi place de o femeie maritata

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Imi pare rau ca-tsi spun, dar n-ai sanse. E o femeie la locul ei si in fond tu ai putea sa-i fii copil.

15 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Daca vrei sa te alegi cu o bataie buna de la sotul ei, spune-i. Off.copiii din ziua de azi.

| Monica a răspuns:

Distanteaza-te fata de ea. Ignor-o si nu o mai privi laughing!
Nu de alta, dar sa nu se agraveze situatia. Nu te baga in asemenea probleme.Ai de pierdut, mult!
Cauta-ti fete de varsta ta!

| pwp a răspuns:

Offf. mie imi zici?
la 13 ani am fost indragostita de proful de religie, care era logodit!

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Si carei intrebarea?

| GuessWho a răspuns:

Nu e de ras.happy
Asta e dragostea cu copii din ziua de azi
Si eu am 14 ani.si mie imi plac toti baietii barbatii care`i vadlaughing
Ceva gen "Vai ce bun e, Ce jmk se imbraca"
happy
La tine e o chestie ciudata.
Adica imagineaza`ti ca femeia aia nu`ti va da atentie. s`a maritata caci e mult mai in varsta decat tine. incearca sa te stapanesti. iubirea va scadea in timp atunci cand nu e impartasita.va aparea o noua iubire la care vei avea sanse.
Succes!;*

| Tufuu24 a răspuns:

Si care'i intrebarea. Adica. Doamne. Toti sufera mutatii in ultimul an? Cati v-ati plimbat pe la Cernobal fratilor ca din ce in ce mai multi o luati razna rau de tot. Copiil. Stai cuminte in banca ta si vezi-ti de pustoaicele tale.

| anonimaDeLa3 a răspuns:

Ma, Andrei! Gandeste-te bine. poate te gandesti la ea ca la o prietena, care te poate ajuta in locul mamei, sau al tatalui! Adica si eu prefer sa vb cu matusa`mea decat cu mama.asa caa...vezi ce simti cu adevarat!

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

Si ce te lauzi?

Răspuns utilizator avertizat
| Sonny_5515 a răspuns:

Bah da al dracu esti u mah:O

| FreakyFred a răspuns:

Ma bucur

| JuLien a răspuns:

Esti prost.nu e clar?

| pauladrian a răspuns:

Pune-ti pofta-n cui...si bafta la cat mai multe vise umede.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai prostit baiatule cum sa iti placa de o femeie maritatalaughing

| horatiu_8797 a răspuns:

Esti nebun la cap rolling on the floor