| steamy a întrebat:

O intrebare frea! cum sa cuceresti o femeie maritata? dau funda! si ea ma place dar imi lipseste ultima parte de a i-o spune! deci nu i-o pot spune in fata, trebuie sa ii demonstrez deci ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De tear prinde barbat-su te face bucatele, mai bine ocupate de viata ta si nu te baga in alte relatii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Desi ai scris cu multe greseli sunt de acord cu tine!

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar o greseala e.

| Adorable a răspuns:

Pentru ce sa ii strici viata femeii? Ea are o familie, candva va avea si copii si va imbatrani impreuna cu sotul ei.
Daca nevasta ta ar umbla cu alt barbat te-ai simti bine? Gandeste-te ca nici sotul ei nu s-ar simti bine! happy
Oricum, faci ce vrei. Dar distrugi o familie si este pacat!