| pretenas a întrebat:

Am 14 ani si sanii lasa-ti asastraight face port sutien destu de des! cat timp stau la scoala doar vreau si am si sfarcurile maristraight face cum sa fac sa ii am genul ala marlove struck trebuie sa port sutien mai mic mare? bustiera crying?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista nici o metoda de a modifica forma sanilor. Sutienul sau bustiera nu modifica nici fermitatea sanilor, nici forma lor. Trebuie sa porti un sutien sau o bustiera potrivite ca masura si sa faci exercitii fizice ca sa iti tonifici pectoralii. Asa sanii nu se vor lasa, ci vor fi fermi si frumosi.

| NatureSelf a răspuns:

E din cauza ca esti slabutza, si nu ai corpul devoltata, si rotunjita. mai ai timp pana la 16 ani. nu-ti bate capul cu asta.

| ing3rd3mon4u a răspuns:

Buna.nu iti face griji.
ai doar 14 ani.esti in cresterewinking
E bine ca nu prea porti sutienbig grin.

| pitronia a răspuns:

Vino pe la mine sa te mamelez si sa vezi ca scapi de orice problema