| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si sunt fata si am stat cu un baiat 5 luni si are 18 ani,si m-am culcat cu el, si acum m-am despartit de el si a inceput sa ma faca curva si in toate felurile si ca i-am supt eu *** si chestii din astea urate si sa le spuna si altora si sa imi spuna ca atunci cand il vad pe strada sa il ocolesc cat mai mult, ajutati-ma sunt foarte stresata! Pur si simplu se razbuna pe mine!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Asta să-ți fie o lecție pe viitor, să nu mai cazi ca musca pe lampă în brațele oricui te îmbrobodește cu vorbe frumoase.
Dacă te ai bine cu părinții, cel mai bine ar fi să-i spui mamei (sau chiar tatălui) și ei vor ști să pună individul cu botu' pe labe.
Oricum, ca sfat general, evită-l (nu e o idee chiar rea să te întorci din drum când îl vezi), iar dacă te vor întreba unii-alții dacă e adevărat ce spune, zi-le că e doar răzbunarea prostului pentru că NU ai vrut să-i cedezi.

| Andrapisicuta2 a răspuns (pentru mihai69):

Multumesc :*

| mihai69 a răspuns (pentru Andrapisicuta2):

Să-ți crească mintea!

9 răspunsuri:
| ZORRA a răspuns:

Asta e invatatura de minte sa nu mai faci ce iti cere un baiat si sa-l lasi cam juma de an sa te astepte

| neutrino a răspuns:

Hai sa fim sinceri: comportamentul lui este de badaran, iar al tau lasa mult de dorit. Pentru un timp nu ai ce face, tragi toate ponoasele iubirii tale.

| Alcyon a răspuns:

Sa-ti fie invatatura de minte, sa nu te mai dai asa usor, oricui se nimereste. Acum vezi si tu care-s consecintele sexului facut aiurea, cu cine pica. Daca nu te respecti pe tine insati, cei din jur cu atat mai putin or s-o faca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine îţi face. Să îţi fie învăţătură de minte, dacă tu la 14 ani deja te-ai dezvirginat. La 18 cred că vei avea vreo 5-6 "purandei".
Şi dacă vrei să-i închizi gura ameninţă-l că te duci la poliţie şi îl reclami, tu fiind minoră şi el te-a corupt în aşa hal.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Ehe, sunt fete frumoase, nu tocilare, care nu stau inchise in casa, iar acelea la varsta de 14 ani sau/se lasat/lasa greu la un pupic, sau la un sarut, iar tu la 14 ani te-ai culcat cu el?!, Adevaru` ca in ziua de azi na, dar eu zic ca de la 14 ani sa-ti pierzi ce-ai mai diferit ca fata e... na si cred ca nu de la varsta asta nu?! laughing Oricum n-am nimic de zis numai ca o sa-ti fie greu m-ai ales ca te-ai culcat cu el in 5 luni, oricum Bafta, dar nu stiu ce vei face in viitor daca acum e asa.

| mini35 a răspuns:

Comportamentul lui lasa de dorit.
Lasa-l sa spuna ce vrea si nu te mai stresa.
Ce conteaza ce cred alti despre tine atata timp cat tu stii ce ai facut si cum a fost.