| dota a întrebat:

Am 15 ani si in jurul capului penisului miau aparutniste bubite mici de tot de culoare capului penisului, dar nu ma dot sau nu curg nimic din ele pur si ismplu sunt acolo, oare am ceva grav?

2 răspunsuri:
| rino90 a răspuns:

1. daca iei in considerare ce zice sheep esti berbec
2. ai gresit categoria si de asta nu ti s-a rasp cum trebuie
3. du-te la taica-tu si zii chestia aia, iar el te va duce la un medic
4. nu pot sa iti zic daca e grav sau nu, desi poate sa fie f grav sau chiar un nimic care nu te afecteaza
5. nu te juca de-a timidu ca nu si nu mergi la medic, pentru ca de zona aia sa te ingrijorezi mereu!
6. nu fi berbec si du-te

| tauretee a răspuns:

Mda asta a avut si un prieten de-al meu si a trebuie sai taie penisulstraight face scuze pentru problema ta