| VictorDJ a întrebat:

MA scuzati am o intrebare mi-au iesit niste bubite mici mici de toot inprejurul penisului! inauntru. imprejurul capului? Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai indicat este un control la medic!

Toate cele bune.

| Azµre a răspuns:

Arată părinților tăi, și duceți-vă la medic nu sta așa!

| greyhound a răspuns:

Toata lumea are asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Uite o problemă asemănătoare aici,
http://www.naturaplant.ro/......t1069.html
Te pup!

| amuzanta a răspuns:

Chiar asta vorbeam astazi la bilogie...se pare ca nu ai avut o igiena coresunzatoare...sau ai vreun virus.du-te la medic happy

| marianvranceanul1 a răspuns:

Goronee.

| Andreicovici a răspuns:

S-ar putea sa te fi procopsit cu un herpes genital.Trebuie sa consulti un medic pentru ca virusul herpetic daca il contactezi nu mai scapi de el, in schimb prin tratament cu unguent sau pastile de aciclovir iti dispar dar vor aparea in diverse situatii de exemplu:stres, igiena precara, oboseala etc.