| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si veau sa intreb ceva despre puța.
Cum pot sa fac un baiat mai mic decat mine sa imi arate puța lui?
Vreau raspunsuri serioase

7 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Mergeti sa faceti pipi impreuna intr-un tufis.Tragi cu ochiul si tu.

| ShaOfHatred a răspuns:

Il rogi frumos duh

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inainte de asta at fi bine sa consulti un psiholog. Apoi vezi ce iti spune el.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Intreaba-l pe unul de 8 ani daca vrea sa si-o masoare cu a ta.

| Kingsley a răspuns:

Nu incurajam pedofilia sau persoanele homo. Scuze!

| 123456789010 a răspuns (pentru Kingsley):

De ce sa nu încurajăm persoanele homo? Sunt de acord cu tine la partea cu pedofilia, dar ce ai cu cei homo? Ei au ceva cu tine?

| Florin1303 a răspuns:

Baiatule! Cred ca esti putin gay! Dar totusi te ajut...Ii spui sa vina cu tine la baie si cand faceti amandoi te uiti putin, ca doar no sa se intample nimic.Bine,dae daca este mai increzut si se crede smecher poate te aia la bataie...